Меню Закрити

Функціональні клавіші F1-F12

Друзі привіт. Ми продовжуємо нашу тематичну серію присвячені роботі з комп ‘ ютером та операційній системі Windows. Сьогодні розповімо Вам про функції клавіш F1-F12. Трохи нижче ви можете ознайомитися зі списком стандартних функцій кожної з цих клавіш, з використанням як поодинці, так і з клавішами Alt і Ctrl в операційній системі Windows. Ви так само можете ознайомитися зі списком гарячих клавіш Windows і, якщо використовуєте всіма улюблений браузер Гугл Хром, то можете так само ознайомитися зі списком гарячих клавіш Google Chrome. Огляд функціональних клавіш F1-F12.
F1 Майже завжди, у всіх програмах це «Довідка». Якщо у відкритій програмі натиснути F1, то вийде окреме вікно, або вікно в браузері, якщо програма сторони не Windows’овская. Іноді використовується для входу в BIOS (F1 після включення комп’ютера, до завантаження операційної системи). Win + F1 – Відкриється вікно «Довідка та підтримка» Microsoft Windows.
F2 Швидко перейменувати вибраний файл. Працює у всіх версіях Windows. Alt + Ctrl + F2 – Відкриває вікно документа в форматі Microsoft Word. Ctrl + F2 – Відкриється вікно попереднього перегляду в Microsoft Word. Часто F2 використовується для входу в BIOS.
F3 Часто це функція пошуку в багатьох програмах, в тому числі в самій OS Windows. У MS-DOS або в командному рядку Windows, натискання F3 повторить останню команду. Win + F3 – Відкриється вікно розширеного пошуку в Microsoft Outlook. Shift + F3 – Змінити текст в Microsoft Word, від верхнього до нижнього регістру або великі літери на початку кожного слова. Якщо не помиляюся саме клавіша F3 викличе додаток «Mission Control» на комп’ютерах Apple, під керуванням Mac OS X.
F4 У Windows 95 – XP натискання F4 викликало функцію пошуку. Відкриється адресний рядок, якщо натиснути F4 в провіднику Windows і Internet Explorer. Повторити останні дії (Word 2000+) Alt + F4 – закриє вікно програми в Windows. Ctrl + F4 – закриє вікно в поточному відкритому вікні, наприклад вкладку в браузері.
F5 Оновити поточну сторінку (працює у всіх сучасних браузерах), а так само оновлення робочого стола або папок відкритих в Windows. Запуск слайд-шоу в PowerPoint.
F6 Перемістити курсор в адресний рядок (працює так само в багатьох сучасних браузерах). Ctrl + Shift + F6 – Документ відкривається в Microsoft Word.
F7 Зазвичай використовується для орфографії і граматики в документі програм Microsoft (Word, Outlook і т.д.).
F8 Зазвичай за допомогою F8 можна завантажитися в безпечному режимі Windows.
F9 Нічого такого в Windows я не пам’ятаю, що можна було б зробити за допомогою клавіші F9, якщо ви чого знаєте то пишіть в коментарі.
F10 Shift + F10 – те ж саме, що і права кнопка миші. Активується «Меню» у відкритому вікні папки Windows. Так само буває, F10 служить для входу в BIOS. Ще F10 використовується для входу в приховані розділ відновлення на комп’ютерах Sony.
F11 Включається повноекранний режим в багатьох браузерах.
F12 Відкриється вікно «Зберегти як» в Microsoft Word. Shift + F12 – Збереження документа в Microsoft Word. Ctrl + Shift + F12 – Друкує документ в Microsoft Word. Так само клавіші F1-F12 можна використовувати спільно з клавішами Fn, зазвичай на клавішах намальовані значки та спільне натискання виконає ту чи іншу функцію особливо дані знання знадобляться, власникам ноутбуків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *