Меню Закрити

Приховані можливості в роботі з мишкою

Добрий день шановні читачі нашої спільноти! У сьогоднішній статті хочеться ми поділимося з Вами досвідом у роботі з комп’ютерною мишкою. Отже, приступимо!

1. Виділення частини тексту за допомогою миші.

Зазвичай для виділення тексту ми затискаємо ліву кнопку миші і проводимо курсором по потрібній ділянці тексту. Хоча, якщо нам треба виділити текст на великій ділянці сторінки, тобто з прокруткою, це не завжди зручно. Для спрощення процесу можна використовувати наступну комбінацію: клацніть мишкою на початку потрібного місця, потім перейдіть в кінець необхідного виділення і клацніть ще раз, але утримуючи при цьому затиснутий Shift. Якщо у Вас вийшло, то ви бачите що Весь простір між двома кліками виділилося.

2. Переходи назад-вперед в браузері за допомогою миші.

У інтернет браузері для переходу на попередню чи наступну сторінку годі й клацати по відповідним кнопкам на панелі інструментів програми. Досить просто затиснути Shift і покрутити коліщатко миші вперед або назад. Погодьтеся, зручно ?!

3. Збільшення і зменшення масштабу за допомогою миші.

Не обов’язково заходити в меню інтернет браузера для збільшення або зменшення масштабу сторінки.Можна просто змінювати масштаб відображення відкритої сторінки покрутивши скролл з затиснутою одночасно на клавіатурі кнопкою CTRL. Цей спосіб працює у великій кількості програм, в тому числі у багатьох переглядачах зображень і офісних програм таких як: microsoft office і libre office і т.д.

4. Подвійний і потрійний клік за допомогою миші.

Багато хто знає, що для виділення слова потрібно просто два рази швидко по ньому клацнути мишкою. Але при потрійному кліку, Ви зможете виділити відразу цілий абзац тексту. Спробуйте, це зручніше, ніж тягнути курсором виділення до кінця абзацу.

5. Перетягування правою кнопкою миші за допомогою миші.

Зазвичай щоб перемістити файли в Windows ми використовуємо метод drag’n’drop, тобто беремо елемент, перетягуємо в потрібне місце і там кидаємо. Але можна зробити те ж саме правою кнопкою і тоді ми побачимо контекстне меню, що дозволяє не тільки перемістити, а й скопіювати файл, а також створити ярлик в потрібному місці. Все просто, пробуйте.

6. Вибір декількох фрагментів в тексті за допомогою миші.

Якщо ви працюєте з довгим текстом, в якому вам необхідно вирізати тільки ваші фрагменти, то зовсім не обов’язково робити це поштучно. Можна затиснути клавішу CTRL і виділяти потрібні слова, пропозиції, абзаци. Потім можна буде скопіювати все це добро одним махом в потрібне місце.

7. Відкриття посилань в новій вкладці за допомогою миші.

Велика кількість користувачів персонального комп’ютера вже давно звикли, що для відкриття посилання в новій вкладці можна натиснути середню кнопку миші. Однак, якщо коліщатко зламалося і не клацає, то корисно згадати, що звичайний клацання з затиснутою кнопкою CTRL призводить до такого ж результату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *