Меню Закрити

ПРО КОМПАНІЮ

Інтернет провайдер ПП Цифрові рішення був заснований в 2009 році. Компанія з невеликим покриттям одного району міста зросла в провайдера, який покриває Сокаль, Червоноград, та сокальський район. Ми продовжуємо впевнено розширювати свої горизонти, збільшуючи зону покриття, надаючи швидкісний інтернет і цифрове телебачення за доступними цінами.

Наша головна мета – турбота про високу якість наданого нами сервісу для кожного абонента.
Ми постійно вдосконалюємо і оновлюємо наше обладнання, слідуючи останнім тенденціям ринку інтернет-технологій.
Завдяки цьому у наших клієнтів є можливість підключення стабільного безлімітного інтернету з високою швидкістю.
Наша компанія надає кваліфіковану допомогу з доступом до сервісу технічної підтримки у зручній для вас формі.
Інтернет провайдер ПП Цифрові Рішення цінує кожного клієнта, та оперативно реагує на прохання і побажання наших абонентів, враховуючи їх у подальшій роботі.
Гнучка сітка тарифних планів дозволяє підібрати вигідний тариф і відповідає запитам навіть самого вимогливого користувача.

Інтернет-провайдер Цифрові Рішення також надає послуги корпоративного доступу до мережі Інтернет в рамках виділеної смуги із симетричною швидкістю, прокладкою СКС та інших послуг в сфері телекомунікації.
Ми пропонуємо оптимальну схему організації доступу в Інтернет індивідуально для кожного клієнта, що робить можливим організацію зв’язку навіть в найскладніших випадках. Постійне підключення до мережі Інтернет може бути організовано на швидкості до 1000 Мбіт / c.

Залиште заявку на підключення через дану форму і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.